CERTIFIKOVANÁ REŠTAURÁCIA

Harmonického stravovania

V dnešnej uponáhľanej a rýchlej dobe má väčšina z nás nedostatok času na správne stravovanie sa. Rýchle raňajky, neskorý obed, polnočná večera. Nehovoriac o malom pohybe, keďže je málo času, tak sa všade vyvážame autom a tak sa pomaly ale isto zaguľacujeme, no a poznáte to?

Určite áno a neustále sa snažíme svoje telo harmonizovať rôznymi stravovacími programami, diétami, výživovými doplnkami, pôstmi, atď.  Často krát to skončí buď príliš rýchlo, alebo pri tom hladujeme a aj tak nie sme spokojní s výsledkami.

Jasno v hlave = poriadok na tanieri = ZDRAVIE, VITALITA, KRÁSA a SPOKOJNOSŤ

                                                                                                                                                                                                                                              (A.Mačingová)

zolko8

Radi by sme Vám ponúkli zdravý spôsob stravovania, ktorý nemá nič spoločné s diétou. Je to originálny a jedinečný neterapeutický spôsob odbúravania tuku a toxických látok z ľudského tela pre zvýšenie kvality života. Ponúkame Vám spôsob stravovania podľa Antónie Mačingovej, ktorá sa zdravému stravovaniu venuje viac ako 16 rokov. Napísala megaúspešný bestseller – Najedzte sa do štíhlosti. Jej stravovací 28 dňový program a pitný režim pomohol mnohým ľuďom na Slovensku aj v zahraničí.

28 DŇOVÝ PROGRAM

Antónie Mačingovej

SME CERTIFIKOVANÁ REŠTAURÁCIA ANTONIA LIFE STYL28

Varíme Mačingovú

Pred pár rokmi som tento 28 dňový program vyskúšala a môžem potvrdiť, že to funguje. Schudla som 8 kíl a ďalšie 3 kilá v období nasledujúcich dvoch mesiacov. Pol roka mi tento systém stravovania vydržal – myslím tým pokračovanie kroku 2 a 3 podľa knihy Najedzte sa do štíhlosti od Antónie Mačingovej. Keďže som človek s rýchlym pracovným tempom viem, že tento štýl stravovania mi ozaj vyhovuje a vrelo ho odporúčam. Už v prvom týždni zbadáte že sa Vám zmenšuje objem v páse. Prídete na to že váha nie je dôležitá ale forma vášho tela ako aj pocit spokojnosti a sítosti.  A to všetko je také jednoduché a chutné. Priamo v praxi vo fastfoode “Dobrú chuť” som zistila, aké máte stravovacie návyky, čo Vám najviac chutí. Všetko, čo vo fastfoode ponúkame je v správnej kombinácii a zdravé, na čom nám veľmi záleží. Ale málokto vie, čo vlastne správna kombinácia je, preto Vám skôr ako začnete s našou 28 – čkou odporúčam si kúpiť knihu a poriadne si to prečítať zvlášť kvôli pitnému režimu. V ponuke je aj e-kniha ktorej výhodou je, že vám nezaberie miesto a máte ju hneď. Recepty Antónie Mačingovej sú chutné a veľa krát som dostala spätnú väzbu, keďže ich vo fastfoode pripravujeme, aké je to výborné jedlo.

Petra Mojžišová
Majiteľ Fastfood Dobrú chuť

  

Prvým krokom pre Vás je: prísť k nám ochutnať.
Druhým krokom pre Vás je začať s 28-čkou jednou z najľahších možností je objednávka ponúkame:
3 chodového menu ( raňajky, obed, večera ) a
5 chodového menu ( raňajky, desiata, obed, olovrant a večera ).

Donáška sa realizuje:
Nedeľa na Pon,Ut – Utorok na Str,Štvr. – Štvrtok na Pia, So, Ned.

OBJEDNAJ

“Vystúp na prvý schod s vierou. Nemusíš vidieť celé schodisko. Jednoducho vystúp na prvý schod.”

Dr. Martin Luther King Jr.

“Stále nariekame, že máme málo času, ale žijeme tak, ako keby sme ho mali na rozdávanie.”

Seneca ml.